SÖZLEŞMELER

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali
  Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
Farklı Adres
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız    

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKET SÖZLEŞMESİ

1. TANIMLAMALAR: İşbu sözleşme metni dahilinde, a. BTA Mühendislik Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri’ne bundan sonra kısaca “BTALAB”;

b. www.btalab.com web adresi üzerinden BTALAB’ın sunmuş olduğu paketlerden (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) herhangi birini satın alan ilgili yetkili şahıs ve/veya tüzel kişiye bundan sonra kısaca “ÜYE İŞYERİ”;

c. BTALAB ve ÜYE İŞYERİ bundan sonra kısaca ayrı ayrı “TARAF”, birlikte “TARAFLAR”;

d. www.btalab.com’a bundan sonra kısaca “SİTE”;

e. İşbu sözleşmeye (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKET SÖZLEŞMESİ) bundan sonra kısaca “SÖZLEŞME”;

f. BTALAB’ın, SİTE üzerinden sunmuş olduğu BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ seçeneklerinin her birine bundan sonra kısaca “ÜYE İŞYERİ PAKETİ”, tümüne bundan sonra kısaca “ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ”;

g. BTALAB’ın, SİTE üzerinden sunmuş olduğu BTALAB KREDİ PAKETLERİ seçeneklerinin her birine bundan sonra kısaca “KREDİ PAKETİ”, tümüne bundan sonra kısaca “KREDİ PAKETLERİ”;

h. BTALAB’ın, ÜYE İŞYERİ adına belirleyeceği ve BTALAB ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ’nde belirtmek suretiyle, ÜYE İŞYERİ’ne bildirmekle yükümlü olduğu ve BTALAB sistemlerinde ve/veya arşivlerinde ÜYE İŞYERİ kimliğini tanımlayacak olan numaraya bundan sonra kısaca “ÜYE İŞYERİ NO”;

denilecektir.

2. ÜYE İŞYERİNİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

2.1. ÜYE İŞYERİ, BTALAB’ın www.btalab.com web sitesi üzerinden sunduğu paketlerden (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) herhangi birini seçmek ve BTALAB’ın, ÜYE İŞYERİ’nden ilgili paketi satın alması için belirtmesini istediği bilgileri ilgili alanlara doğru bir şekilde girip satın almak suretiyle ilgili paketi kullanmaya hak kazanır.

2.2. ÜYE İŞYERİ; BTALAB’ın www.btalab.com web sitesi üzerinden sunmuş olduğu paketlerden (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) herhangi birini, ilgili paketi satın alınabilmesi için BTALAB’ın belirlediği fiyatı, BTALAB’ın banka hesabına yatırmak ve BTALAB’tan teyit almak suretiyle satın alabilecektir.

2.3. BTALAB’ın tek taraflı olarak belirlediği ve www.btalab.com sitesi üzerinden yayınladığı tüm paketler (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) ile alakalı olarak:

2.3.1. ÜYE İŞYERİ PAKET’lerinden herhangi birinin satın alınması durumunda; ilgili ÜYE İŞYERİ PAKETİ kural ve koşulları, ilgili ÜYE İŞYERİ PAKET’i için belirtilmiş olan süre boyunca geçerli olur.

2.3.2. KREDİ PAKET’lerinden herhangi birinin satın alınması durumunda; ilgili KREDİ PAKET’inde belirtilen kredi miktarı ilgili ÜYE İŞYERİ’nin ÜYE İŞYERİ KREDİ BAKİYESİ’ne yüklenir.

2.4. ÜYE İŞYERİ, seçmiş olduğu paketin (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ ve/veya BTALAB KREDİ PAKETLERİ) kural ve koşullarını yerine getirdiği süre boyunca; ilgili paketi kural ve koşullarına uygun olarak kullanabilecektir.

2.5. ÜYE İŞYERİ; satın almak suretiyle kullanmaya hak kazandığı paketin (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ ve/veya BTALAB KREDİ PAKETLERİ) geçerli olduğu süre içerisinde, uymakla sorumlu olduğu BTALAB’a ait herhangi sözleşmeye aykırı davrandığı ve/veya işlem yaptığı tespit edilmesi halinde; BTALAB, tamamen kendi inisiyatifinde olmak üzere tek TARAF’lı olarak ÜYE İŞYERİ ile elden ve/veya dijital ortam üzerinden imzaladığı tüm sözleşmeleri feshetme hakkına sahip olacaktır. ÜYE İŞYERİ, yukarıda bahsedilen bu gibi durumlarda BTALAB ve/veya üçüncü bir şahıs ve/veya tüzel kişi adına oluşabilecek her türlü maddi ve/veya manevi zararı karşılayacağını kabul ve taahhüt eder.

2.6. ÜYE İŞYERİ, yukarıda Madde-2.1 ve/veya Madde-2.2 ile belirtilen kurallara uygun olarak satın alma işlemini gerçekleştirdiği durumda; BTALAB, ilgili bedele ilişkin faturayı ilgili ayın son günü (son gün hafta sonuna ve/veya resmi tatile denk geldiği durumlarda, sonraki ilk işlem günü) düzenler. ÜYE İŞYERİ’nin, para yatırmadığı aylara ilişkin olarak; BTALAB, o aylara ait herhangi bir fatura düzenlemeyecektir. ÜYE İŞYERİ, üyelik ve kredi detaylarına BTALAB PANEL SİSTEMİ’nden ulaşabilecektir.

BTALAB PAKET İPTAL POLİTİKASI

 

ÜYE İŞYERİ; BTALAB’ın www.btalab.com web sitesi üzerinden sunduğu paketlerden (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) herhangi birini seçmek ve BTALAB’ın, ÜYE İŞYERİ’nden belirtmesini istediği bilgileri ilgili alanlara doğru bir şekilde girerek paketi (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) satın alır.

BTALAB’ın tek taraflı olarak belirlediği ve www.btalab.com sitesi üzerinden yayınladığı tüm paketler (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) ile alakalı olarak:

ÜYE İŞYERİ PAKET’lerinden herhangi birinin satın alınması durumunda; ilgili ÜYE İŞYERİ PAKETİ kural ve koşulları, ilgili ÜYE İŞYERİ PAKET’i için belirtilmiş olan süre boyunca geçerli olur.

KREDİ PAKET’lerinden herhangi birinin satın alınması durumunda; ilgili KREDİ PAKET’inde belirtilen kredi miktarı ilgili ÜYE İŞYERİ’nin ÜYE İŞYERİ KREDİ BAKİYESİ’ne yüklenir.

İlgili ÜYE PAKET’i için geçerli olan süre içerisinde, herhangi bir sebeple ve/veya hiçbir sebep belirtmeksizin TARAFLAR’ın tek TARAF’lı ve/veya karşılıklı olarak, www.BTALAB.com web sitesi üyeliğini sonlandırması durumunda; BTALAB, ÜYE İŞYERİ’nin satın almış olduğu paketler (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) ile ilgili tüm işlemleri sonlandıracak ve ilgili paketler (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) ile alakalı olarak ÜYE İŞYERİ’ne hiçbir surette geri para iadesi yapmaz.

ÜYE İŞYERİ, www.btalab.com web sitesi üzerinden BTALAB’ın sunmuş olduğu paketlerden (BTALAB ÜYE İŞYERİ PAKETLERİ, BTALAB KREDİ PAKETLERİ) herhangi birini satın almakla işbu sözleşmeyi kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.